VÝSTAVA POĽOVNÍCKYCH TROFEJÍ

Poľovnícke združenie T O P O Ľ – Budmerice dovoľuje si týmto pozvať širokú poľovnícku a nepoľovnícku verejnosť, mládež a deti, na tradičnú VÝSTAVU POĽOVNÍCKYCH TROFEJÍ a vecí súvisiacich s poľovníctvom, ktorú poriada naše PZ Topoľ Budmerice pri príležitosti J Ú N A – mesiaca poľovníctva.

VÝSTAVA sa koná dňa 15. júna 2014 v nedeľu od 10.00 hod. v priestoroch poľovníckeho zariadenia na BARINE v Budmericiach.
Príďte si pozrieť zaujímave výstavné exponáty, preparovanú zver a rôzne s poľovníctvom súvisiace predmety. Sú pre Vás pripravené kvalitne zásobené bufety a zaručene pravý poľovnícky guláš zo srnca, fašírka z diviaka, cigánska a kvalitné alko a nealko produkty.

Od 14:00 do 16:00 prebehne súťaž detí v streľbe zo vzduchovej pušky a spoznávaní našej zveri.

O 17:00 hod. bude vystúpenie sokoliarov z Červeného kameňa.

K príjemnej atmosfére bude vyhrávať dobrá muzika pre všetky kategórie. Veríme, že spolu s nami Budmerickými poľovníkmi prežijete príjemnú nedeľu plnú zaujímavostí.

Vstupné je ľubovoľné. Za každých 1,70.- EUR, dostanete jeden zlosovateľný tombolový lístok (ich množstvo je neobmedzené – väčšia šanca na výhru). O 20.00 hod. prebehne zlosovanie tomboly. Hlavnou cenou je srnec v koži, ktorého ulovíme pre tento účel.

Tešíme sa na Vašu účasť !

, ,